Slovenčina Čeština
Prihlásenie
 
Partnerský program
Partnerský program
 
Nákupný košík
0 položiek
 

Hoso Industry Co., Ltd

Sme výhradným dovozcom zapaľovacích modulov spoločnosti HOSO Group Industry, ktorá sa radí do Top 100 výrobcov automobilových dielov v Číne. Špecializuje sa predovšetkým na výrobu vysoko kvalitných zapaľovacích systémov do automobilov, palivových čerpadiel a vstrekovacích jednotiek.

Top klienti spoločnosti HOSO Group Industry:

Spoločnosť v snahe o neustále zvyšovanie kvality svojich výrobkov sa stala od apríla 2009 držiteľom medzinárodného certifikátu ISO/TS16949 : 2002, ktorý stanovuje požiadavky na systém manažmentu kvality v organizáciách zaisťujúcich sériovú výrobu náhradných dielov v automobilovom priemysle. Certifikát, vydaný nezávislým akreditovaným certifikačným orgánom zaručuje, že systém riadenia kvality je zavedený, dokumentovaný a používaný v súlade s požiadavkami normy ISO/TS16949.


Výroba autosúčiastok prebieha v šiestich vysoko kvalitných závodoch na území Číny s viac ako 230 zamestnancami. Spoločnosť neustále kladie veľký dôraz na výskum a vývoj.  Pri výrobných postupoch sa vo veľkej miere využívajú technologické zariadenia z Nemecka a Japonska.